Nebuni Ca Tine
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Bulinute

2 participan?i

In jos

Bulinute Empty Bulinute

Mesaj  Kat Joi 12 Iun 2008 - 18:01

Bulinute because I'm obsessed with`em.


Cu ce sa incep?

Mda...maine se face o luna de cand m-am "majorat"....mare diferenta nu e...tot copil la casa mamii sunt Laughing Numai ca m-au apucat crizele legate de ceea ce o sa fac in viata si ca vreau cat mai repede sa fiu pe cont propriu.
Dar sunt adultA! pai ce mama naibii? Si neaparat trebuie sa fac ceva in vacanta asta. Nu vreau sa stau degeaba toata vara. Zau. Pla. Parca as mai merge la scoala. Anu asta a fost cel mai tare... nici nu m-am stresat prea mult. Nu vreau la anu`, ca vin examenele...si sincer, mi-e cam frica Neutral
Da tot le iau eu, imposibil sa nu. Mi-e frica de ce o sa fie...after.



Da, macar e vara.
Summeeeeer.
Mad
Kat
Kat
New comer

Numarul mesajelor : 18
Varsta : 34
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/08/2007

Sus In jos

Bulinute Empty Re: Bulinute

Mesaj  amy Joi 26 Feb 2009 - 23:29

Kat a scris:Bulinute because I'm obsessed with`em.


Cu ce sa incep?

Mda...maine se face o luna de cand m-am "majorat"....mare diferenta nu e...tot copil la casa mamii sunt Laughing Numai ca m-au apucat crizele legate de ceea ce o sa fac in viata si ca vreau cat mai repede sa fiu pe cont propriu.
Dar sunt adultA! pai ce mama naibii? Si neaparat trebuie sa fac ceva in vacanta asta. Nu vreau sa stau degeaba toata vara. Zau. Pla. Parca as mai merge la scoala. Anu asta a fost cel mai tare... nici nu m-am stresat prea mult. Nu vreau la anu`, ca vin examenele...si sincer, mi-e cam frica Neutral
Da tot le iau eu, imposibil sa nu. Mi-e frica de ce o sa fie...after.



Da, macar e vara.
Summeeeeer.
Mad


Bulinutzeee Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
amy
amy
Are ceva de spus
Are ceva de spus

Numarul mesajelor : 69
Varsta : 29
Locatie : Undeva pe scaun
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/02/2009

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum