Nebuni Ca Tine
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Povestea tuturor :D

+6
elvie
Traznet
de`amoru`artei
Sensation
Bublesz
Senseless
10 participan?i

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Povestea tuturor :D Empty Povestea tuturor :D

Mesaj  Senseless Joi 26 Iul 2007 - 11:20

Fiecare scrie cate o idee in 1-3 randuri si asa se creaza cea mai originala poveste...


Azi dimineatza cand m'am trezit....
Senseless
Senseless
FTW!
FTW!

Numarul mesajelor : 928
Varsta : 31
Locatie : Miserupia
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/06/2007

https://true-music.forumgratuit.ro

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Bublesz Joi 26 Iul 2007 - 11:24

mi-am tras una cand
Bublesz
Bublesz
Let me speak!
Let me speak!

Numarul mesajelor : 376
Varsta : 34
Locatie : vrum vrum *pe-o cutie de margarina,spre luna,cu oana*
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Sensation Vin 27 Iul 2007 - 10:58

nu ar fi mai marfa sa dam copy paste la ce a scris ala de deasupra si sa adaugam si noi cate cvea si urmatorul sa faca la fel?

Ceva in genul....

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama..


si acum copiaza urmatorul ce am scris si adauga si el si urmatorul copiaza si el si etc etc

Daca vreti...
Sensation
Sensation
Proud Member
Proud Member

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Locatie : underneath.
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Senseless Vin 27 Iul 2007 - 11:05

Putem incerca si asa Smile

ont: Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..
Senseless
Senseless
FTW!
FTW!

Numarul mesajelor : 928
Varsta : 31
Locatie : Miserupia
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/06/2007

https://true-music.forumgratuit.ro

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Sensation Vin 27 Iul 2007 - 11:15

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria..
Sensation
Sensation
Proud Member
Proud Member

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Locatie : underneath.
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  de`amoru`artei Vin 27 Iul 2007 - 14:43

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era
de`amoru`artei
de`amoru`artei
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 109
Varsta : 40
Locatie : Iasi
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Sensation Vin 27 Iul 2007 - 14:44

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..
Sensation
Sensation
Proud Member
Proud Member

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Locatie : underneath.
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  de`amoru`artei Vin 27 Iul 2007 - 14:47

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...
de`amoru`artei
de`amoru`artei
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 109
Varsta : 40
Locatie : Iasi
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Sensation Vin 27 Iul 2007 - 15:34

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ... laugh
Sensation
Sensation
Proud Member
Proud Member

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Locatie : underneath.
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Bublesz Vin 27 Iul 2007 - 15:39

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...
Bublesz
Bublesz
Let me speak!
Let me speak!

Numarul mesajelor : 376
Varsta : 34
Locatie : vrum vrum *pe-o cutie de margarina,spre luna,cu oana*
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Sensation Vin 27 Iul 2007 - 15:45

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...
Sensation
Sensation
Proud Member
Proud Member

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Locatie : underneath.
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  de`amoru`artei Vin 27 Iul 2007 - 16:02

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...
de`amoru`artei
de`amoru`artei
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 109
Varsta : 40
Locatie : Iasi
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Traznet Vin 27 Iul 2007 - 16:33

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...
Traznet
Traznet
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 190
Varsta : 38
Locatie : Legiunea Blestematilor
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  de`amoru`artei Vin 27 Iul 2007 - 16:43

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....
de`amoru`artei
de`amoru`artei
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 109
Varsta : 40
Locatie : Iasi
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Sensation Vin 27 Iul 2007 - 18:07

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...
Sensation
Sensation
Proud Member
Proud Member

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Locatie : underneath.
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  de`amoru`artei Vin 27 Iul 2007 - 18:35

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...
de`amoru`artei
de`amoru`artei
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 109
Varsta : 40
Locatie : Iasi
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Sensation Vin 27 Iul 2007 - 18:39

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...si se ducea repede spre spital .Poate ii mai salvau mana..
Sensation
Sensation
Proud Member
Proud Member

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Locatie : underneath.
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  de`amoru`artei Vin 27 Iul 2007 - 18:55

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...si se ducea repede spre spital .Poate ii mai salvau mana..daca ajungeau la timp ..
de`amoru`artei
de`amoru`artei
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 109
Varsta : 40
Locatie : Iasi
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Senseless Vin 27 Iul 2007 - 19:56

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...si se ducea repede spre spital .Poate ii mai salvau mana..daca ajungeau la timp .. Dar din senin aparura doi extrateresti mair si verzi, care ii lipisera mana la loc, fara ca acesta sa simta vreo durere.
Senseless
Senseless
FTW!
FTW!

Numarul mesajelor : 928
Varsta : 31
Locatie : Miserupia
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/06/2007

https://true-music.forumgratuit.ro

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  de`amoru`artei Sam 28 Iul 2007 - 10:38

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...si se ducea repede spre spital .Poate ii mai salvau mana..daca ajungeau la timp .. Dar din senin aparura doi extrateresti mair si verzi, care ii lipisera mana la loc, fara ca acesta sa simta vreo durere.Si pentru ca la gradinita nu invatase aceste lucruri...
de`amoru`artei
de`amoru`artei
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 109
Varsta : 40
Locatie : Iasi
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Bublesz Sam 28 Iul 2007 - 12:07

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...si se ducea repede spre spital .Poate ii mai salvau mana..daca ajungeau la timp .. Dar din senin aparura doi extrateresti mair si verzi, care ii lipisera mana la loc, fara ca acesta sa simta vreo durere.Si pentru ca la gradinita nu invatase aceste lucruri...a lesinat de uimire Laughing
Bublesz
Bublesz
Let me speak!
Let me speak!

Numarul mesajelor : 376
Varsta : 34
Locatie : vrum vrum *pe-o cutie de margarina,spre luna,cu oana*
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Senseless Dum 29 Iul 2007 - 16:40

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...si se ducea repede spre spital .Poate ii mai salvau mana..daca ajungeau la timp .. Dar din senin aparura doi extrateresti mair si verzi, care ii lipisera mana la loc, fara ca acesta sa simta vreo durere.Si pentru ca la gradinita nu invatase aceste lucruri...a lesinat de uimire. Cand s'a trezit a sunat'o pe mama lui si i'a zis asa:
- Mama, sa stii ca eu.......
Senseless
Senseless
FTW!
FTW!

Numarul mesajelor : 928
Varsta : 31
Locatie : Miserupia
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/06/2007

https://true-music.forumgratuit.ro

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  elvie Lun 30 Iul 2007 - 15:23

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...si se ducea repede spre spital .Poate ii mai salvau mana..daca ajungeau la timp .. Dar din senin aparura doi extrateresti mair si verzi, care ii lipisera mana la loc, fara ca acesta sa simta vreo durere.Si pentru ca la gradinita nu invatase aceste lucruri...a lesinat de uimire. Cand s'a trezit a sunat'o pe mama lui si i'a zis asa:
- Mama, sa stii ca eu.......dorm cu pisica alaturi, iar cainele asta ma zgarie cam rau...
elvie
elvie
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 140
Varsta : 31
Locatie : in ploaie
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Senseless Sam 4 Aug 2007 - 12:30

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...si se ducea repede spre spital .Poate ii mai salvau mana..daca ajungeau la timp .. Dar din senin aparura doi extrateresti mair si verzi, care ii lipisera mana la loc, fara ca acesta sa simta vreo durere.Si pentru ca la gradinita nu invatase aceste lucruri...a lesinat de uimire. Cand s'a trezit a sunat'o pe mama lui si i'a zis asa:
- Mama, sa stii ca eu.......dorm cu pisica alaturi, iar cainele asta ma zgarie cam rau...
si mama i'a zis:
-Taci ca ma deranjezi draga!
Senseless
Senseless
FTW!
FTW!

Numarul mesajelor : 928
Varsta : 31
Locatie : Miserupia
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/06/2007

https://true-music.forumgratuit.ro

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  elvie Sam 4 Aug 2007 - 15:54

Azi dimineatza cand m'am trezit....mi-am tras una cand am vazut ca mama.. dadea de mancare la pisica si..gresise punga din care i-a dat.Pe punga scria.. ca baiatul era plecat la piata sa cumpere..un kalashnikov pentru a putea...sa inteleaga Innocence ce e ala ...dar cand a ajuns la piata...a aflat ca era prea scump sa...cumpere ridichi si pentru ca nu avea bani...a zis :"bagamias p... in ea viata"...dar cum e mai toleranta din fire nu l-a taxat si a mers mai departe....si pe drum spre casa s-a intalnit cu vecinul de la 4 si ala avea mana plina de sange...pentru ca uitase drujba in priza cand se culcase...si se ducea repede spre spital .Poate ii mai salvau mana..daca ajungeau la timp .. Dar din senin aparura doi extrateresti mair si verzi, care ii lipisera mana la loc, fara ca acesta sa simta vreo durere.Si pentru ca la gradinita nu invatase aceste lucruri...a lesinat de uimire. Cand s'a trezit a sunat'o pe mama lui si i'a zis asa:
- Mama, sa stii ca eu.......dorm cu pisica alaturi, iar cainele asta ma zgarie cam rau...
si mama i'a zis:
-Taci ca ma deranjezi draga!
- Dar...mama!!! esti o proasta! ha!...
elvie
elvie
De'al nostru
De'al nostru

Numarul mesajelor : 140
Varsta : 31
Locatie : in ploaie
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/07/2007

Sus In jos

Povestea tuturor :D Empty Re: Povestea tuturor :D

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum